ESF projekti

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

PROJEKTA Nr.8.4.1.0./16/I001 norise COVID-19 izplatības ierobežošanas režīmā

Kopš 13.marta “Viesu uzņemšanas dienesta speciālists” projekta grupa uzsāka mācības Online režīmā. Nodarbinātie nenāk uz skolu, skolotāji nenāk uz skolu, bet ļaujas tehnoloģiju spēkam un turpina mācīties un mācīt drošā vidē – mājās.

Administratīvā profesija lielā mērā ļauj profesionālās kompetences apgūt attālināti.

 


PROJEKTA Nr.8.4.1.0./16/I001 NOSLĒGUMĀ

8.augustā bija pēdējā “skolas diena” projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kurš iesākās Skaistumkopšanas profesionālā vidusskolā BEAUTY SCHOOL  pagājušā gada 20.augustā, piedaloties ESF un VIAA 4.kārtas projektā Nr.8.4.1.0./16/I001. Projekta ietvaros nodarbinātie apguva profesionālās tālākizglītības programmu “Viesmīlības pakalpojumi” un ieguva profesiju “Viesu uzņemšanas dienesta speciālists”, 3.kvalifikācijas līmenis.

Projektā iesaistījās 8 nodarbinātie, bet pabeidza 6.

Projekta norises laikā uz sešiem gadiem tika akreditēta tālākizglītības programma “Viesmīlības pakalpojumi”. Gada laikā ir piedzīvoti ierobežojumi COVID-19 vīrusa izplatības dēļ, operatīvi sagatavotās online mācības, un pat mācību un prakses norises pārtraukšana. Tomēr vēlme iegūt zināšanas, kompetences un kvalifikācijas apliecību bija stiprākas par grūtībām!

Skaistumkopšanas profesionālās vidusskolas BEAUTY SCHOOL administrācija ar gandarījumu izsniedza kvalifikācijas apliecības par profesijas “Viesu uzņemšanas dienesta speciālists” iegūšanu sešiem nodarbinātajiem. Vēlam mūsu absolventiem plašus apvāršņus arī turpmāk!

 


Skaistumkopšanas profesionālā vidusskola

BEAUTY SCHOOL

 piedalās projektā

“Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

07

Skaistumkopšanas profesionālā vidusskola BEAUTY SCHOOL realizē ESF un VIAA 4.kārtas projektu Nr.8.4.1.0./16/I001. Projekta ietvaros nodarbinātie apgūst profesionālās tālākizglītības programmu “Viesmīlības pakalpojumi”.

Teorētiskās un praktiskās zināšanas tiek gūtas no nozares profesionālēm Ivonnas Grīnvaldes un Rūtas Žvales. Nodarbībās tiek apgūtas viesmīlības tradīcijas un mūsdienu tendences viesmīlībā, viesnīcu ikdienas darba redzamās un neredzamās daļas.

 

1 Macibas pieaugusajiem 4. karta kas var pieteikties

2 Macibas pieaugusajiem 4. karta macibu izmaksas

3 Macibas pieaugusajiem 4. karta 12 nozares

4 Macibas pieaugusajiem 4. karta muzizglitibas kompetences

5 Macibas pieaugusajiem 4. karta ka var pieteikties