DRENĀŽAS MASĀŽA /seja vai ķermeņis/.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

DRENĀŽAS MASĀŽA /seja vai ķermeņis/.Unikāla tehnika, kura atrisina lielāko daļu problēmu, saistītu ar asinsvadu mazspēju kā limfātiskajā, tā arī drenāžas sistēmas venozajos posmos.  
Ņemot vērā kosmētisko problēmu daudzveidību, kuras rodas asinsvadu traucējumu rezultātā, uz šo dienu metode ir viena no pieprasītākajām profesionāļu tirgū.  
Tiek izskatīti dažādi pieskaršanās līmeņi, sākot ar intensīvo posmu (sākumlimfas reabsorbācija), pārejot pie kanalikulārā posma (pamata maģistrālā drenāža) un nobeidzot ar ganglionāro etapu (darbs uz limfomezgliem).
Bez tam, tiek apspriesti jautājumi – osmātisko mehānismu pastiprināšana ar mērķi palielināt aktīvo kosmētisko komponentu iesūkšanos epitēlija audos (bioosmātiskā tehnika), hiperjūtīguma profilakse un daudzkomponentu uzdevumu apvienošana.
Kopumā tehnika ir neaizvietojama asinsvadu problēmu risināšanā, ķirurģisko slimnieku rehabilitācijas procesā (īpaši kosmētiskajās klīnikās), kā arī kā simptomātikas ārstēšanas līdzeklis pie progresējošām sistēmu saslimšanām.

Programmas: antikuperoze, liftings, detoksikācija, limfostaza noņemšana.