Masāžas tehnikas

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

ĶERMEŅA STOUN masāža /seja vai ķermeņis/..Saskaņā ar senu masāžas koncepciju iekšējo orgānu pataloģija varbūt saistīta kā ar bioloģiskās enerģijas pārpilnību, tā arī ar tās trūkumu. Tāpēc kompleksās iedarbības programma uz ķermeni un seju, kas apvieno sevī dažādās masāžas tehnikas un virzienus un ir virzīta uz bioloģisko līdzsvaru organismā - sauc par stoun masāžu.

Semināra programma:

 • Akmeņu apstrāde un sagatavošana
 • Akmeņu aplikācija (vienpusēja un divpusēja)
 • Darbs ar karstiem un aukstiem akmeņiem
 • Akmeņu iedalījums galvenajos, noslēdzošajos un otrās pakāpes
 • Triādes uzstādīšana
 • Masāžā ar akmeņiem
 • Zonālo zonu akcentēšana
 • Dažādu masāžas tehniku apvienošana ar stoun terapiju
 • Akmeņu noņemšana

DRENĀŽAS MASĀŽA /seja vai ķermeņis/.Unikāla tehnika, kura atrisina lielāko daļu problēmu, saistītu ar asinsvadu mazspēju kā limfātiskajā, tā arī drenāžas sistēmas venozajos posmos.  
Ņemot vērā kosmētisko problēmu daudzveidību, kuras rodas asinsvadu traucējumu rezultātā, uz šo dienu metode ir viena no pieprasītākajām profesionāļu tirgū.  
Tiek izskatīti dažādi pieskaršanās līmeņi, sākot ar intensīvo posmu (sākumlimfas reabsorbācija), pārejot pie kanalikulārā posma (pamata maģistrālā drenāža) un nobeidzot ar ganglionāro etapu (darbs uz limfomezgliem).
Bez tam, tiek apspriesti jautājumi – osmātisko mehānismu pastiprināšana ar mērķi palielināt aktīvo kosmētisko komponentu iesūkšanos epitēlija audos (bioosmātiskā tehnika), hiperjūtīguma profilakse un daudzkomponentu uzdevumu apvienošana.
Kopumā tehnika ir neaizvietojama asinsvadu problēmu risināšanā, ķirurģisko slimnieku rehabilitācijas procesā (īpaši kosmētiskajās klīnikās), kā arī kā simptomātikas ārstēšanas līdzeklis pie progresējošām sistēmu saslimšanām.

Programmas: antikuperoze, liftings, detoksikācija, limfostaza noņemšana.

ANTICELULĪTA masāžaMasāžas tehnika iedarbojas koriģējoši uz lokālām lipodistrofiskām ādas un zemādas audu izmaiņām. Mazina nevēlamas celulīta ārējās pazīmes: ādas elastitātes un tvirtuma traucējumi, ādas toņa blāvums un neizteiksmīgas ķermeņa kontūras. Balstoties uz celulīta patoģenēzi un tā pazīmju daudzveidību masāžu veido dažādi paņēmieni, kas ietekmē vairākus celulīta patoģenēzes posmos

Programmas: novājēšana, anticelulits, liftings

MEDUS masāžaĀrstnieciskās medus iedarbība ir pazīstama jau sen un medus masāžas laikā tika pielietots jau senajā Tibetā. Medus masāža pieder pie refleksa terapijas. Tas ir brīnišķīgs bišu medus un masāžās apvienojums.

Šīs masāžas mērķis ir enerģētisko kanālu attīrīšana , tā palīdz pie mugurkaula saslimšanām, pie locītavu diskomforta, tā ir enerģijas papildus pieplūde ne tikai fiziskiem orgāniem, bet arī pie apaukstēšanās slimībām , klepus, radikulīta šī masāža ir ne tikai ļoti efektīva, bet pat neaizstājama.

Kā arī medus masāža var tikt pielietota anticelulīta programmās. Medus atdod bioloģiski aktīvas vielas, absorbē toksīnus un veicina to izvadīšanu no organisma. Tāda masāža ir piemērota arī limfas teces pastiprināšanai un ādas tīrīšanai. Āda pēc medus pielietošanas kļūst zīdaina un elastīga, izgludinās zem ādas sablīvējumi, un uzlabojas kopējas veselības stāvoklis.

Programmas: atveseļošanās, paaugstina imunitāti un intoksikāciju.

GRIĶU masāžaSPA masāžas tehnika, pazīstama jau vairāk kā 1000 gadus slāvu tautām.

Šajā masāžā tiek apvienotas griķu kompreses un unikāla manuālās tehnikas iedarbība, kas ievērojami palielina saišu un locītavu lokanību, kopumā paaugstinot ādas elastību un pastiprinot mikro cirkulāciju. Tiek izmantoti maisiņi no dabīga materiāla, kas piepildīti ar griķu putraimiem. Griķu maisiņiem piemīt sildošs un absorbējošs detoksikācijas efekts, kas sniedz lielisku rezultātu. Masāžas laikā tiek ietekmētas ķermeņa bioloģiski aktīvās zonas pateicoties siltuma iedarbībai.

Programmas: locītavu atveseļošana un detoksikācija.

VAKUUMA masāža ar bankām. Masāžas metode, kurā tiek izmantotas speciālas bankas, lai iedarbotos uz akupunktūras punktiem ar retinātu gaisu. Līdz ar to notiek enerģiska arteriālo asiņu pieteka un venozo asiņu atteka, ādas un dziļāko audu nervu galu kairināšana, uzlabojas limfas cirkulācija.

ŠOKOLĀDES EKO-procedūraŠokolādes eko-procedūras veikšanai izmanto tikai dabīgus produktus – 70% melno šokolādi, kafiju un saldo krējumu.
Šokolādes procedūra ir labākais antidepresants. Pēc šīs procedūras āda paliek samtaina un patīkama.
Procedūru veido 3 etapi:

 • Sākumā tiek uzklāta speciāla masa un tiek veikta relaksējoša masāža;
 • Pēc tam masa pārvēršas mīkstā un maigā pīlingā;
 • Tam seko ietīšanas procedūra un noslēguma atpūtas etaps un dvēseles līdzsvara atjaunošana.

Eko produktus var kombinēt dažādās proporcijās, pievienot kakao un cukuru. Šai procedūrai ir iespējamas dažādas variācijas un iespējas radoši izpausties.

ANTI STRESA AROMA-masāža ķermenimSemināra teorijas daļā tiek runāts par ēterisko un bāzes eļļu īpašībām, par noteikumiem, kā veidot eļļu kompozīciju masāžai. Aromātu masāža atslābina un nomierina, ietekmē cilvēku gan fiziskā, gan enerģētiskā līmenī, palīdz noņemt sasprindzinājumu, ieklausīties sevī un novērsties no ikdienas raizēm.

REAFERMĒJOŠA (liftinga) MASĀŽA 1. REAFERMĒJOŠA (liftinga) MASĀŽA /seja/

Masāžas tehnika sastāv no 3 blokiem: darbs ar mīmiskām un cita veida grumbām, paraorbitālās un lūpu zonu problēmu risināšana, audu visu slāņu tonusa un tvirtuma atjaunošana.

Prioritārie jautājumi – bioloģiskā novecošana, priekšlaicīga un foto-novecošana, kā arī lokāli reljefa traucējumi un elastitātes zudums. Masāžas paņēmieni balstās uz dziļas lokālas maidzīšanas, kas stimulē mikrocirkulāciju un uzlabo audu vielmaiņu un detoksikāciju, skābekļa pieplūdi (oksigenāciju). Uzlabojas pamat muskuļu grupu tonuss, kas veido sejas muskuļu karkasu, un ievērojams liftinga efekts.

Programmas: liftings, novecošanas profilakse
Pasniedzēja: Svetlana Šabaļina.