Digitālās tehnoloģijas un jaunais mācību formāts

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Digitālās tehnoloģijas un jaunais mācību formāts

 

Septembrī BEAUTY SCHOOL ieviesīs jaunu un ļoti efektīvu mācību formātu:

  • Teorija – vebināri kopā ar pasniedzēju,
  • Prakse skolā klātienē (vienu reizi nedēļā) vai intensīvāk.
  • Ieskaites online vidē
  • Eksāmeni un gala darbi klātienē, skolā.

Burtnīca vs dators

Mūsu attālinātās mācīšanās sistēma aizvieto diktētās lekcijas. Visu teoriju studenti apgūst online vidē. Konspektus un prezentācijas studenti saņem uzreiz pēc lekcijas. Mācību stundas video ieraksts paliek pieejams arī pēc tam.

Prakse

Protams, praktisko zināšanu un iemaņu nodošana, piemēram, aparātu kosmetoloģijā, SPA procedūrās vai roku novietojums masāžas laikā, notiek tikai „no rokas rokā”.

Drošība

Praktiskajās nodarbībās tiek ievērotas visas higiēnas prasības. Tiek izmantotas vienreiz lietojamās maskas, cimdi, dezinfekcijas līdzekļi.

Tas ietaupa studentu laiku un naudu

Jums nav jātērē nauda braucienam, auto stāvvietai, pusdienām; studenti klātienē ierodas tikai uz praktiskajām nodarbībā vienu reizi nedēļā.

Ērti cilvēkiem, kas dzīvo ārpus pilsētas

Uz mācībām mūsu skolā ierodas audzēkņi no visas Latvijas. Izmantojot jauno mācību formātu, studentiem jābrauc ir retāk, tas ietaupa finanses un laiku, kas tiek tērēts braucieniem uz Rīgu un atpakaļ.

Ērtums ir acīmredzams: online tiešraides notiek pēc saraksta, klausīties tās var jebkurā vietā, kur ir interneta pieslēgums. Tas ir ērti.

Šeit var izlasīt mūsu audzēkņu atsauksmes par online mācībām.