APSVEICAM mūsu 2017.gada ziemas izlaiduma kosmētiķus un SPA speciālistus!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

APSVEICAM  mūsu 2017.gada ziemas izlaiduma  kosmētiķus un SPA speciālistus!

Pagājušajā nedēļā skolā BEAUTY SCHOOL tika svinēts izlaidums un notika diplomu pasniegšanas ceremonija kosmētiķu un SPA speciālistu grupām. Mācības, kvalifikācijas prakse un atbildīgie valsts eksāmeni ir aiz muguras, priekšā sagaida jauni profesionāli apvāršņi un darbs, kas sniedz prieku.

Eksāmeni ir veiksmīgi nokārtoti, ar labiem rezultātiem. Kosmētiķu eksaminācijas komisijas darbā piedalījās pārstāvji no Latvijas kosmētiķu un kosmetologu Asociācijas, jo skolas eksāmens vienlaicīgi ir arī valsts sertifikāta iegūšanas eksāmens. Sertifikāciju ieguva visi mūsu absolventi, par ko mēs esam ļoti priecīgi un lepojamies ar to!

Izlaiduma dalībniekus apsveikt bija ieradušies mūsu sadarbības partneri no profesionālā Žurnāla Les Nouvelles Estetique Latvia un populārā skaistumkopšanas portāla www.e-beauty.lv. Viņi bija ieradušies ne tikai apsveikt absolventus, bet arī pasniegt dāvanas un teikt laba vēlējumus turpmākajai darbībai.

Pateicamies BEAUTY SCHOOL pasniedzēju kolektīvam un administrācijai par mācību procesa organizēšanu, dalīšanos profesionālajā pieredzē un atbalstu eksāmenu laikā.

Skaistumkopšanas nozarē mācības un profesionālā pilnveidošanās nekad nebeidzas. Priekšā eksāmeni ITEC  un SPA speciālista diploma saņemšanai.