Beauty School partneri

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Starptautiskā eksaminācijas komiteja ITEC
ITEC dod iespēju skaistumkopšanas industrijas speciālistiem no visas pasaules saņemt starptautisko ITEC diplomu, tādejādi apliecinot speciālista augsto izglītības līmeni. ITEC diplomu apmācāmajiem un kvalifikācijas komisijām pasniedz Lielbritānijas Izglītības departamenta vārdā.
Baltijas SPA asociācija
Baltijas SPA asociācija ir daudzgadējs skolas partneris. Standartu izstrāde SPA speciālista profesijai; kvalifikācijas paaugstināšanas semināru vadīšana SPA speciālistiem un kosmētiķiem; konsultācijas jautājumos par SPA centru un skaistumkopšanas salonu organizēšanu un vadīšanu. www.spa.lv
Profesionālie kosmētikas zīmoli
Apmācību veikšanai mēs izmantojam tikai labākās profesionālās kosmētikas līnijas. AINHOA – profesionālās kosmētikas zīmols no Spānijas sejas un ķermeņa kopšanai. Līdzekļi depilācijai un cukura depilācijai ALVEOLA (Ungārija). Vizāžistu programmā tiek piedāvāta profesionālā kosmētika NYX un INGLOT. Mūsu veikalā www.ainhoa.lv ir viss nepieciešamais!
Latvijas kosmētiķu un kosmetologu asociācija
LKKA darbības mērķi un uzdevumi: veikt kosmētiķu darba reglamentāciju, sadarbība ar valsts institūcijām; kosmētiķu profesionālās izglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas sistēmas veidošana un attīstīšana u.c.
Kosmetik Baltikum
Profesionāls izdevums skaistumkopšanas sfēras speciālistiem. Mērķauditorija: kosmētiķi, kosmetologi, estētiskās medicīnas ārsti, friziermākslas meistari, manikīra un pedikīra meistari, SPA speciālisti, stilisti, vizāžisti, plastiskie ķirurgi, skaistumkopšanas uzņēmumu vadītāji.
Les Nouvelles Esthétiques Latvia
Les Nouvelles Esthétiques Latvia ir rokasgrāmata Latvijas estētīķiem, kosmētiķiem, frizieriem, nagu meistariem, masieriem, salonu vadītājiem un kosmētikas produktu distribūcijas menedžeriem.
e-beauty.lv
e-beauty.lv - Latvijas skaistumkopšanas nozares interneta portāls
BT1
Baltic Beauty
Latvijas Ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība (LĀPPOS)
Kosmētiķu sertifikācijas/resertifikācijas jautājumi.